بی شک همه ما علاقه داریم که راه های کسب درآمد از دیجی کالا را بیاموزیم و بتوانیم صاحب شغلی با درآمد بالا باشیم. دیجی کالا که یک شبکه بسیار گسترده در سراسر ایران است، به خوبی توانسته است که خودش را در میان مردم قرار دهد. همچنین در زمان حال که همه با بیماری کرونا در گیر هستند، خرید کردن از یک فروشگاه معتبر اینترنتی که همه وسایل را داشته باشد، می تواند کمک بسیار بزرگی به گذراندن اوقات و حفظ سلامتی ما کند. اگر هنوز نمی دانید که دیجی کالا در اصل چیست؟ پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز را راجب دیجی کالا و راه کارهای کسب در آمد از آن را برای شما شرح دهیم.

دیجی کالا چیست؟

دبجی کالا یک اپلیکیشن یا یک وب سایت خرید و فروش آنلاین است که شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از آن خرید کنید یا حتی می توانید راه های کسب درآمد از دیجی کالا را بیاموزید و در آن فروشنده هم شوید و در آمدی در منزل داشته باشید.

دیجی کالا، یک شبکه بسیار گسترده و بزرگ می باشد که انواع وسایل ها را هم دارد. مثلا اگر شما یک آدامس بخواهید یا وسایل منزل مانند یخچال، گاز، فرش و… می توانید به راحتی از دیجی کالا تهیه کنید و اصلا نگران وسایل هم نباشید؛ زیرا تا هفت روز می توانید وسایل را مرجوع کنید و پول خود را دریافت کنید.

در آمد از دیجی کالا,کسب در آمد از دیجی کالا,در آمد از دیجی کالا,

همچنین تمامی وسایل در دیجی کالا مرجوع می شوند، به جز وسایل های بهداشتی، مانند لباس زیر و.. زیرا در قوانین نوشته شده است که اگر فردی وسایل بهداشتی را تست کرده باشد و مرجوع کند، فرد دیگری هم از آن استفاده می کند و آلوده می شود.

در کل همان طور که خرید کردن بسیار ساده و راحت است، کسب درآمد از دیجی کالا هم همانند خرید کردن بسیار آسان می باشد، فقط کافی است که شما مراحلی را طی کنید و سپس بتوانید فروش خود را در میان میلیون ها نفر، شروع  کنید و در آمد خوبی هم داشته باشید.

راه های کسب‌ در آمد از دیجی کالا

برای این که بتوانید در دیجی کالا یک فروشنده موفق شوید؛ باید مراحلی را طی‌ کنید که این مراحل عبارت اند از:

ثبت نام

ثبت نام، اولین گزینه هم برای خرید کردن و هم برای فروختن اجناس می باشد. شما ابتدا باید مشخصات خود را بنویسید و ارسال کنید، سپس عکس مدارک را ارسال کنید تا هویت شما تایید شود. بعد از این که مشخصات تایید شد، باید نام و دیگر جزئیات شرکت یا مغازه ای که دارید را وارد کنید. در جزئیات مغازه یا شرکت، باید حتما تاکید کنید که قصد فروش چه محصولاتی را دارید.

کسب در آمد از دیجی کالا,در آمد از دیجی کالا,کسب در آمد از دیجی کالا,

ارسال برخی از کالاها

یکی دیگر از نکات برای کسب درآمد از دیجی کالا، ارسال برخی از کالاها و محصولاتتان برای دیجی کالا می باشد. زمانی که هویت شما در دیجی کالا تایید و ثبت شد، باید از هر محصولی که قصد دارید در دیجی کالا بفروش برسانید را برای دیجی کالا بفرستید؛ البته پست دیجی کالا وسایل را از شما دریافت می کنند و سپس کارشناسان پس از بررسی محصولات را تایید می کنند.

تایید هزینه ها

پس از این که محصولات شما هم تایید شد، کارشناسان با شما تماس می گیرند و از شما سوال می کنند که علاقه دارید محصولاتتان را به چه قیمتی در دیجی کالا به فروش برسانید. البته قیمت محصول باید مناسب با قیمت های روز باشد. مثلا اگر مسواکی در بازار حدود ۴ هزارتومان است، شما نمی توانید آن را با مبلغ ۲۰ هزارتومان به فروش برسانید. البته هرچه مبلغ پایین تر باشد، مشتری ها هم بیشتر جذب می شوند.

ثبت شدن نام شرکت یا مغازه در دیجی کالا

زمانی که تمام مراحل بالا انجام شد، نام شرکت یا مغازه شما ثبت می شود و کالی شما را هم در بین دیگر محصولات قرار می دهند و اگر قیمت نسبت به فروشنده های دیگر پایین باشد، محصول شما فروش بیشتری دارد و شما می توانید به راحتی کسب درآمد از دیجی کالا را شروع کنید.

نکاتی که باید حتما در مورد فروشنده شدن در دیجی کالا به یاد داشته باشید

  • اولین نکته که باید به یاد داشته باشید این است که دیجی کالا، برای فروش هر محصول کمیسیون دریافت می کند و مبلغ نسبتا کمی از محصول به دیجی کالا تعلق می گیرد.
  • سعی کنید همیشه محصولاتتان را در فروش ویژه قرار دهید تا هم سود کنید و هم محصولات به فروش برسند.
  • همیشه جنس خوب را به مشتری ارائه دهید؛ زیرا کاربران بسیاری در دیجی کالا نظر می گذارند و رضایت خود را نسبت به کالا بیان می کنند. اگر جنس محصول شما خوب باشد و قیمت مناسبی داشته باشد، علاوه بر این که ۵ ستاره را در دیجی کالا دریافت می کنید، رضایت مثبت کاربران را هم دریافت می کنید.( معمولا کسانی که از دیجی کالا خرید می کنند اول نظر کاربران را برای یک محصول می خوانند و اگر درصد رضایت بالاتر باشد، آن را تهیه می کنند).
  • همان طور که در مطالب بالاتر نیز گفتیم، سعی کنید قیمت مناسب تری نسبت به دیگر فروشنده ها ارائه دهید تا بتوانید کسب درآمد از دیجی کالا داشته باشید. مثلا اگر مقصد دارید یک آدامس را بفروشید، اول قیمت فروشنده های آدامس را خوب ببینید و سپس سعی کنید که محصول خود را با

مبلغ کم تر و جنس بهتر ارائه کنید تا کالای شما محبوب و پر فروش شود.

مدیر سایت
topnewseo@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *