جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان می باشد که به وسیله آن می توان پول و ثروت زیادی را به دست آورد. اگر با اصول و روش های قانون جذب ثروت آشنا شوید و آن ها را به کار ببرید بدون شک ثروت زیادی را به دست خواهید آورد. برای بهره بردن از اصول های قانون جذب ثروت فرقی نمی کند که کار شما چیست؟  اگر این اصول را به خوبی یاد بگیرد و بتواند آن ها را زندگی خود پیاده سازید، مطمئن باشید به بیشتر از آن چیزی که فکرش را می کنید به ثروت دست پیدا خواهید کرد، اما نکته مهم این است که شما باید تمامی نکات مهم برای قانون جذب ثروت را فرا بگیرید. یکی از راه های جذب ثروت این است که شما باید کاری را که انجام می دهید عاشقانه قبول کنید، یا اینکه مشغول به کاری شوید که واقعا به آن علاقه دارید. راه های مختلفی برای جذب ثروت وجود دارد که در ادامه به بحث در مورد آن ها خواهیم پرداخت.

اگر بخواهیم عاقلانه تر به این موضوع نگاه کنیم باید بگوییم زمانی که پولی وارد زندگی شما می شوید باید شکر گذار آن باشید. با استفاده از شکر گذاری می توانید تاثیرات مثبتی را از سوی کائنات دریافت نمایید، بنابراین از این لحظه به بعد پولی را که به دست می آوردید خدا را شکر نمایید. از دیگر قوانین جذب می توان این را گفت که شما باید پول خود را دوست داشته باشید. یکی از بزرگ ترین دلیل هایی که ممکن است باعث شود پول وارد زندگی ما نشود این است که پول را دوست نداریم و به آن علاقه ای نشان نمی دهیم. روش جذب ثروت را در ادامه برای شما بیان خواهیم نمود تا بتوانید ثروت زیادی را به زندگی خود وارد نمایید.

نداشتن استرس

یکی از دلایلی که می توان باعث شود شما به پول زیادی دست پیدا کنید این است که در مورد پول و ثروت نگرانی نداشته باشید. بیشتری افرادی که حقوق خود را دریافت می کنند از همان لحظه به این فکر می کنند که چگونه با این حقوق تا آخر ماه زندگی کنند که همین نگرانی ها باعث می شود شما احساس بدی داشته باشید و پول را از خود دور کنید، در نتیجه زمانی که حقوق خود را دریافت می کنید به آن عشق بورزید و احساس خوبی داشته باشید تا بتوانید قوانین جذب را در زندگی خود به کار ببرید. هر زمانی که پول به دستتان می رسد باید از خدا شکر گذار باشید و این قانون را همیشه در زندگی خود به کار ببرید، چرا که روش جذب ثروت به این صورت خیلی سریع تر اتفاق خواهد افتاد.

بازی جذب ثروت,جذب ثروت,راه های جذب ثروت,

پول را از خود دور نکنید

زمانی که پول زیادی به دست شما می رسد یا اینکه حقوق شما را پرداخت می کنند باید احساسات منفی را از خود دور نمایید و آن را به خود بچسبانید. اگر به پول احساس خوبی نداشته باشید باعث می شوید از شما دور شود، بنابراین ممکن است در کوتاه ترین زمان ممکن پول خود را  از دست بدهید، شاید وسایل شما خراب شود، قرض هایتان زیاد شود یا مشکل دیگری پیش آید  و شما مجبور خواهید بود پول خود را صرف آن کنید. در نتیجه تنها چیزی که باعث می شود پول در زندگی شما زیاد شود و بتوانید ثروت را به خود جذب کنید عشق است.

بازی جذب ثروت

روش جذب ثروت به طریق های مختلفی ثروت می گیرد که یکی از آن ها بازی می باشد، اما این بازی چگونه است؟ ممکن است شما به پول احساس مثبتی نداشته باشید، بنابراین یک اسکناس را بردارید و روی آن را مثبت در نظر بگیرید  و پشت آن را منفی و هر زمانی که پول به دست شما رسید سمت مثبت را رو به رو خود قرار دهید. این کار باعث می شود که یاد آوری کنید که در بازی قانون جذب ثروت قرار دارید و باید با پول احساس خوشایندی داشته باشید تا بتوانید ثروت بیشتری را به دست آورید.

روش جذب ثروت,بازی جذب ثروت,جذب ثروت,

زمانی که برای خرید چیزی به مغازه ای می روید و پولی را پرداخت می کنید از این بابت احساس بدی پیدا خواهید کرد که همین احساس بد می تواند باعث دوری شما از ثروت شود، بنابراین باید زمان که قرار است پولی را خرج کنید، نسبت ب خرج کردن آن احساس بدی نشان ندهید و این عبارت را با خود همیشه تکرار نمایید” من مطمئن هستم که 10 برابر این پول را به دست می اورم” همین عبارت باعث خوب شدن حال شما خواهد شد.

راه های سریع استفاده از قانون جذب

راه های زیادی برای روش جذب ثروت وجود دارد که یکی از مهم ترین و بهترین راه های آن این است که اجازه ندهید احساس شما به پول سرد و منفی شود. اگر پولی در دست نداشته باشید نمی توانید قبض های خود را پرداخت نمایید و خرید های روزانه خود را انجام دهید. اگر بعضی اوقات قبض هایی به دست شما می رسد که از رقم زیادی برخوردار هستند و شما در آن زمان ناراحتی خود را نشان می دهید، این باعث می شود که در آینده قبض های دیگری را دریافت نمایید که بیشتر از عدد موجود باشد، این خود باعث دور شدن پول از شما می شود. هر ارتعاشی را که برای کائنات ارسال نمایید دقیقا همان را دریافت خواهید کرد، یعنی اگر از شرایط مالی خوبی برخودرار نیستید و احساس بدی به وضعیت خود دارید باعث می شود که در آینده با شرایط بدتری رو به رو شوید و قرض های بیشتری را وارد زندگی خود کنید.

mis.hoseinpour
khaterehosseinpour777@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *