بازی های اعتیاد آور اندروید با وجود پیشرفت های فناوری امروزه به بحث های داغ بین نوجوانان تبدیل شده است. مدت زمانی که به بازی در این نوع از بازی ها می پردازید زیاد نمی باشد، اما با چالش هایی که پیش روی شما می گذارد، تلاش می کنید که در تمامی آن ها مهارت های لازم را به دست آورید تا در تمامی آن ها پیروز شوید. افراد به نحوی در این بازی ها غرق می شوند که متوجه نخواهند شد چه مدت زمانی از بازی آن ها گذشته است. در ادامه مطالب برای شما بهترین بازی های اعتیاد آور را معرفی خواهیم نمود.

آسفالت 9: افسانه ها

از زمی توان آسفالت را نام برد که در فهرست بازی های مسابقه ای آرکید قرار دارد. بازی آسفالت 9 مانند دیگر نسخه های قبیل خود تمامی ویژگی های فنی را دارا است، اما قابلیت های جدیدی به آن اضافه شده است که باعث می شود افراد هیچ وقت از بازی کردن آن خسته نشوند. آسفالت 9 در دسته بازی های ادامه دارد قرار دارد و هزارها ماشین در بازی وجود دارد که شما باید قفل آن ها را باز نمایید و حوادثی را پشت سر خواهید گذاشت و رقیبان آنلاین سرسختی در این بازی وجود دارد. بازی های آسفالت به دلیل گرافیک منحصر به فردی که دارند و ماهیت اعتیاد آور بسیار با ارزش هستند.

اودیسه آلتو و ماجراجویی های آلتو

اودیسه به معنای هومر می باشد و اینکه به سفری طولانی و هیجان انگیز هم اطلاق  می شود که پستی و بلندی های زیادی را می تواند درآن دید. اودیسه آلتو و ماجراجویی های آلتو از بازی های اعتیاد آور اندروید و بسیار پر طرفدار می باشد. کلیت بازی به این صورت می باشد که بازیکن از روی تپه ای به سمت پایین با اسکیت روانه می شود، اما در طی راه با موانعی رو به رو می شود  که شیوه جذابی را به بازی داده است. بازی های آلتو رایگان می باشند و با خرید های درون برنامه ای می توانید عناصر مختلفی را به بازی اضافه نمایید.

سایتوس 2

از دیگر بازی های اعتیاد آور موبایلی می توان سایتوس 2 را نام برد که یکی از بهترین بازی های ریتیمیک به شمار می رود. ماهیت کلی این بازی بر اساس ضربه های قوسی و آرام دست می باشد. زمینه بازی انیمیشن و موسیقی های ژاپنی می باشد. نسخه رایگان این بازی تعداد مناسبی از آهنگ ها را دارا می باشد، اما با خردید های  درون برنامه ای می توانید آهنگ های متنوعی را خریداری نمایید.

بازی های اعتیاد آور,بازی های اعتیاد آور آنلاین,بازی های اعتیاد آور اندروید,

دوئت

دوئت به عنوان یکی از بازی های اعتیاد آور اندروید به شمار می رود که شما را وادار می کند مدت زمان زیادی را برای بازی با آن بپردازید. در این بازی 2 توپ قرمز و آبی رنگ وجود دارد که رو به روی هم قرار دارند و دو دایره هم وسط آن ها قرار دارد. در مسیر پیش رو جعبه هایی قرار دارد که شما باید از برخورد آن ها با دایره ها جلوگیری به عمل آورید. به طور کلی این بازی مانند یک پازل می باشد.

سورفار

بازی سورفار که یک پسر کلاه دار را در حال دویدن بر روی قطارها نشان می دهد، از دسته بازی های اعتیاد آور موبایلی می باشد. این بازی بسیار ساده طراحی شده است و محیط جذاب و رنگارنگی را دارا است. در آپدیت هایی که بر روی این بازی انجام شد توانست کاربران را به خود جلب کند. یکی از دلایلی که باعث می شود افراد جذب این بازی شود حس رقابتی است که ایجاد می کند.

کلش آف کلنز

تمام بازی هایی که از کمپانی سوپر سل منتشر شد توانست جایگاه ویژه ای بین کاربران پیدا نماید و به محبوبیت بالایی رسید، اما بازی کلش در سال اولی که منتشر شد یکی از 5 برنامه های برتر در گوگل پلی شد. بعد از آن با معرفی بیشتر توانست جایگاه اول را ازان خود کند. کلش یکی از بازی های اعتیاد آور آنلاین می باشد که کاربران زیادی را به خود جذب نموده است. ماهیت این بازی به نحوی است که محیطی را به عنوان دهکده در اختیار دارید و شما قادر خواهید بود با سربازهایی که در اختیار دارید به دهکده های دیگر حمله کنید و امتیاز هایی را به دست آورید.

عبور از جاده

اگر تا به حال با قورباغه بازی کرده باشید متوجه خواهید شد که عبور از جاده نسخه جدید بازی قورباغه می باشد، که در دسته بازی های اعتیاد آور قرار دارد. در این نوع از بازی شما باید یک مرغ را انتخاب نمایید  و آن را با همان طرز راه رفتن از جاده ها و جوی ها عبور دهید تا باماشین ها تصادف نکند و درون جوی آب نیافتد. بازی عبور از جاده یک نسخه شخصیت های دیزینی را هم دارد  که به صورت آنلاین و چند نفره برای سرگرم شدن می توانید آن را امتحان نمایید.

بازی های ریتیمیک,بازی های اعتیاد آور,بازی های اعتیاد آور آنلاین,

دورافتاده3: فرار از قطب شمال

از دیگر بازی های پازلی ماجراجویانه فراز از قطب شمال می باشد. فردی که وارد بازی می شود باید 18 مرحله را پشت سر بگذارد، که هر کدام از مراحل دارای محیط مختلفی هستند و در هر محله معبدی وجود دارد که پازل های مختلفی درون آن قرار دارد. دورافتاده به عنوان یکی از قسمت های خیلی کوچک بازی های پازلی به شمار می رود که به عنوان بازی های آعتیاد آور اندروید شناخته می شود. برای طی این مراحل تا مرحله نهم می توانید به صورت رایگان به بازی بپردازید، اما برای مراحل دیگر باید مبلغی را به عنوان پرداخت درون برنامه ای پرداخت نمایید.

mis.hoseinpour
khaterehosseinpour777@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *